Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Αμαν κατσε καλα γουστα,και κουκλαρες,και τοπια,αυτην την εβδομαδα ειμαι αδειουχος,κανονιστε τιποτα,ας πουμε Καστανια για σουβλακι :grouphug:
Βαγγελη πολυ space future οι καθρεφτες.Ξερεις αυτοι φοριουνται πολυ Singapoure,Hong Kong,Phillipines,Taiwan.Φενονται στιβαροι.Mε γειες.

freethan

Πόσο τούμπανο είναι αυτό ;  >:D :beerchug:




Λινκ προς λεπτομέρειες (μεγάλη εικόνα) http://www003.upp.so-net.ne.jp/omega07/moto/cb400sfnc31.jpg

itom32

Αρκετα τουμπανο αλλα οχι οπως θα το θελα εγω,τα ohlins τι πατεντα εκανε για να τα βαλει.ΑΑ δεν εχει γεφυρα καλαμιων. ;D ;D ;D ;D
Του snipereps του αρεσουν τα μονοσελα.

freethan

Προτείνω την καθιέρωση κλίμακας στο στυλ :

- Όχι αρκετά τούμπανο
- Τουμπανάκι
- Τούμπανο
- Καρατούμπανο
- Υπερτούμπανο

itom32

Παράθεση από: freethan στις Αυγούστου 19, 2010, 04:06:51 ΜΜ
Μετατροπή Big-1 σε look CB400F για τους ρετρολάγνουςm με ολίγον απο Version R

http://japan.webike.net/products/9445760.html
Για μενα το πιο εντυπωσιακο τουμπανο,με γουστο,και στυλ και μπραβο σου που το ποσταρες.Αν ποτε βαρεθω το τωρινο λουκ ετσι θα την κανω.Τετοιος παλιορετρο ειμαι. ;D ;D ;D ;D

freethan

Να και το πρότυπο του CB750 , πίσω στα 70's

snipereps

Παράθεση από: itom32 στις Νοεμβρίου 22, 2010, 02:57:30 ΜΜ
Αρκετα τουμπανο αλλα οχι οπως θα το θελα εγω,τα ohlins τι πατεντα εκανε για να τα βαλει.ΑΑ δεν εχει γεφυρα καλαμιων. ;D ;D ;D ;D
Του snipereps του αρεσουν τα μονοσελα.
;) μονοσελο αλλα coffee racer στυλ. αφτος σαν να το εχει πριξει το εκανε, τεσπα, γουστα ειναι αυτα. μονο που εβγαλε το φιλτροκουτο +100  ;D
Φχαριστω για τους καθρεφτες. με μιση καρδια τους ειχα παρει γιατι ειναι απο Ζ και δεν το παω μια αυτο το μηχανακι. αλλα μονο αυτοι ηταν ααξιοπρεπεις σε κατασκευη και ορατοτητα απο οσους βρηκα. Παντως Τωρα βλπω!!!!!! :yoohoo:

Καλα... το ρετρο το cb ειναι ποιοτητα ετσι? οχι αστεια αλλα και αυτο το 750... μεγαλος ερωτας. Εχει ενα 250 στο χωριο μου πεταμενο αλλα δεν νομιζω να ξαναγυρναει στην ζωη αυτο το πραμα...πολλα λεφτα και χρονο θα θελει

itom32

Ε πλακωσε τα ρεζερβουαρ πλαινα καπακια,να εχεις να κανει μοντιφιες,και μολις βαρεθεις τα ξανα αλλαζεις. ;D ;D

snipereps

Tα σπαω με το tourist trophy στο playstation. Παιχνιδαρα και απειρες μηχανες, παλιες και καινουριες, και στηνεις και τον παλιατσακο οπως θες να πλαγιαζει πανω στο μοτοσακο  ;) σαν το gran tourismo αλλα για μηχανες ειναι και ειναι απο την ιδια εταιρία

desmond

Παράθεση από: itom32 στις Νοεμβρίου 22, 2010, 02:57:30 ΜΜ
Αρκετα τουμπανο αλλα οχι οπως θα το θελα εγω,τα ohlins τι πατεντα εκανε για να τα βαλει.ΑΑ δεν εχει γεφυρα καλαμιων. ;D ;D ;D ;D
Τώρα που το προσέχω, νομίζω πως έβαλε εκείνους τους αποστάτες για να πιάσει το αμορτισέρ πιο χαμηλά. 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν λέω εγώ: Ή πήρα πιο κοντά αμορτισέρ και για να μήν το χαμηλώσει το έκανε έτσι, ή ήθελε να ψηλώσει την ουρά του για να φέρει το κέντρο βάρους πιο μπροστά. ψηφίζω το δεύτερο, και δεν είναι κακή ιδέα, δεδομένου ότι αντέχουν.
Έχει δεί κανείς τέτοιους αποστάτες live; μπορούμε να βρούμε άραγε;
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32


vavilakis


klab

Καλορίζικη και καλά βαφτίσια  :D
Που την βρήκες την πιτσιρίκα και πόσο πήγε ο γάμος ; 

desmond

εντάξει, μας έσβησες. Το πιό μικρό σε ηλικία cb που έχει περάσει από το site πιστεύω.
Καλοτάξιδη και πάντα όρθιος.

itom τα αμορτισέρ του αν μπορώ να διακρίνω καλά, δεν είναι ακριβώς σαν τα δικά μας. Πρέπει να έχουν progressive ελατήρια
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

vavilakis

Την μικρη την πηρα 2500,το πως ειναι μεγαλη ιστορια.....
Εψαχνα απεγνωσμενα εδω και καιρο για ενα fouraki να κανω τη δουλεια μου(το ειχα και καψουρα απο παλια :goodboy:)
Ολα ηταν ταλαιπωρημενα,ηθελαν μαζεματα κλπ κλπ.Η θεληση μου ομως με οπλιζε με υπομονη και ελεγα θα βρω ενα θα το μαζεψω και θα το κανω οπως το θελω.
Ματαια ομως,μεχρι φωτια πηγε να παρει ενα που ειδα....απελπιστηκα...Βλεπω σε μια αγγελια ενα vtec που πουληθηκε.Παιρνω τηλ και του λεω οτι με ενδιαφερει και αν μπορει να μου δωσει το τηλ του νεου αγοραστη(πριν ενα μηνα πουληθηκε).μου το δινει και τον παιρνω τηλ(αλλοδαπος).50 αρης δεν μπορει να το κινησει λογω προβληματος υγειας(μεση).ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?????ΕΡΧΟΜΑΙ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΛΕΩ!!!!!2500 και ειναι δικο σου λεει......και σημερα ....... :locked: :locked: :locked: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo:
το αγαπαω.....και στο δρομο γαζωνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!