Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

freethan

To πορτοκαλί έχει βαφτεί πια ανεξίτηλα στο μυαλό μου φίλε, άστα

desmond

Παράθεση από: freethan στις Νοεμβρίου 03, 2010, 09:27:05 ΜΜ
To πορτοκαλί έχει βαφτεί πια ανεξίτηλα στο μυαλό μου φίλε, άστα

έχει και πέρλα;  :goodboy:
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

freethan

Παράθεση από: desmond στις Νοεμβρίου 04, 2010, 12:43:52 ΠΜ
Παράθεση από: freethan στις Νοεμβρίου 03, 2010, 09:27:05 ΜΜ
To πορτοκαλί έχει βαφτεί πια ανεξίτηλα στο μυαλό μου φίλε, άστα

έχει και πέρλα;  :goodboy:

Τίγκα λέμεεεεεε

itom32

Παράθεση από: gianis στις Νοεμβρίου 02, 2010, 09:50:56 ΜΜ


giani η ζελατινα στο μασκακι ειναι aftermarket?Φενεται πολυ πιο ομορφη απο την μαμα,και λογω της κουρμπας που κανει,πρεπει να ειναι πιο αποτελεσματικια με τον αερα.Απο που??wemoto??

snipereps

Παράθεση από: freethan στις Νοεμβρίου 03, 2010, 01:49:08 ΜΜ
Αλλάχτηκε πριν την πάρεις, ή κατά την διάρκεια ; Μην με παρεξηγήσεις, απλά με νοιάζει αν έχει αισθητή διαφορά σε αίσθηση/απόδοση το 4σε2σε1 των Version R+S  σε σχέση με το 4σε1 των προηγούμενων CB

Εγω αυτο που εχω παρατηρησει επειδη και μενα εχει 4-1 ειναι οτι κανει πιο αποτομα το ανεβασμα δεν ηταν τοσο ομαλο δηλαδη μεχρι να βαλω τα διαφραγματα και τα λοιπα που εκενα τελος παντων ετσι ηταν. αλλα οτι δινει πιο πολυ στα ψηλα ναι! ισχυει. και σε συνδιασμο με πιο ανοιχτη εξατμηση και χωρις κοφτη ακομα και με 44 γραναζι πισω που εχω ανοιγε μετα τισ 6-7 χιλιαδες στροφες πολυ πιο ανετα απο οτι τωρα αλλα εγω προτιμο το πιο ομαλο και να εχει δυναμη σε ολο το φασμα γιατι στα χαμηλα μου φαινοταν πιο ψοφιο απ οτι ειναι τωρα.

gianis

Παράθεσηgiani η ζελατινα στο μασκακι ειναι aftermarket?Φενεται πολυ πιο ομορφη απο την μαμα,και λογω της κουρμπας που κανει,πρεπει να ειναι πιο αποτελεσματικια με τον αερα.Απο που??wemoto??
Aftermarket πρεπει να ειναι.Θα ρωτησω το προηγουμενο απο που την πηρε.Αν θυμαται βεβαια.

desmond

Μετ'εκλογικό καφεδάκι στη νέα Παραλία Θεσσαλονίκης με itom32.
Μακρινή λήψη από μπαλκόνι! (από κοντά δεν τόλμησα, ήταν μεσ' στη μπίχλα η δικιά μου)

DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

lice13

Ωραία τα πορτοκαλί θηρία!!! Να βάλω και γω μια που έβγαλα σήμερα για την αγγελία...  :-[


itom32

Παράθεση από: desmond στις Νοεμβρίου 09, 2010, 12:23:23 ΜΜ
Μετ'εκλογικό καφεδάκι στη νέα Παραλία Θεσσαλονίκης με itom32.
Μακρινή λήψη από μπαλκόνι! (από κοντά δεν τόλμησα, ήταν μεσ' στη μπίχλα η δικιά μου)


Να σε καλα Κλειτο,ωραια φωτο.Λοιπον οπως καταλαβατε καναμε μια ανταλαγη τις κουκλες μας,για λιγο για ενα τεστ.Δυο πραγματα μου εκαναν εντυπωση.
1.Του desmond εχει ε λ α φ ρ ο τ ε ρ ο  μπροστινο συστημα,τελειο και αυτο φενεται και στο φρεναρισμα.
2.Του desmond εχει νευρικουτσικα αρπαγματα(καυλα),και αν παρατηρησα καλα ενα σπαστικο κενο γυρω στις 5.000σαλ
Κατα τα αλλα ειναι ενα πολυ ομορφο κοριτσι..... εεε CB. :grouphug:
Υ.Γ:lice δεν την τακαρεις??Τυλιξε την και καλα,και αυτη θα σε περιμενει υπομονετικα,ειναι ομορφη.Καλα μιλαμε τι γιαλισμα ειναι αυτο?Ειναι τα γνωστα υγρα που εχεις σε αλλο ποστ ετσι??Μιλαμε αψογη κατασταση.Ο προμηθευτης των καθαρ.υγρων ειχες πει ειναι Σαλονικιος,ξερεις που εχει μαγαζι??

freethan

Ρε συ lice, μάζεψε την απο μπροστά μου, μου τρέχουν σάλια! Μοντέλο λέμε, φτου φτου

desmond

Παράθεση από: freethan στις Νοεμβρίου 11, 2010, 10:41:37 ΠΜ
Ρε συ lice, μάζεψε την απο μπροστά μου, μου τρέχουν σάλια! Μοντέλο λέμε, φτου φτου
Πραγματικά όμως μάζεφτην.
Ρε σείς σταματήστε να βγάζετε τέτοιες φωτογραφίες, χαλάτε την πιάτσα και ζηλεύει η δικιά μου
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

desmond

Παράθεση από: desmond στις Νοεμβρίου 11, 2010, 05:46:58 ΜΜ
Παράθεση από: freethan στις Νοεμβρίου 11, 2010, 10:41:37 ΠΜ
Ρε συ lice, μάζεψε την απο μπροστά μου, μου τρέχουν σάλια! Μοντέλο λέμε, φτου φτου
Πραγματικά όμως μάζεφτην.
Ρε σείς σταματήστε να βγάζετε τέτοιες φωτογραφίες, χαλάτε την πιάτσα και ζηλεύει η δικιά μου

Πλέον δε ζηλεύει! την έπλυνα!!!  O0
της γυαλισα και την αλυσίδα... :sun_smiley:
μόνο για την εξάτμιση μου κάνει νερά, που θάμπωσε και θέλει γυάλισμα
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

gianis

Παράθεσηgiani η ζελατινα στο μασκακι ειναι aftermarket?Φενεται πολυ πιο ομορφη απο την μαμα,και λογω της κουρμπας που κανει,πρεπει να ειναι πιο αποτελεσματικια με τον αερα.Απο που??wemoto??
Λοιπον! Ο προηγ. ιδιοκτητης(αδερφος μου) εδωσε την μαμισια ζελατινα σε καποιον που βγαζει ζελατινες.Αυτος τη χρησιμοποιησε για να φτιαξει καλουπι ωστε να βγαλει καινουρια ζελατινα.Απλα ο αδερφος μου του ζητησε να εχει αυτη τη μικρη κουρμπα.

gianis

Παράθεσημόνο για την εξάτμιση μου κάνει νερά, που θάμπωσε και θέλει γυάλισμα
Εβγαλα την εξατμιση να την γυαλισω και σταματησα στα μισα.Τα εχει φαει τα ψωμια της.Κοιταω να βαλω απο το pb1 , δεν βρισκω τη δικια μας.

desmond

Παράθεση από: gianis στις Νοεμβρίου 14, 2010, 07:43:59 ΜΜ
Παράθεσημόνο για την εξάτμιση μου κάνει νερά, που θάμπωσε και θέλει γυάλισμα
Εβγαλα την εξατμιση να την γυαλισω και σταματησα στα μισα.Τα εχει φαει τα ψωμια της.Κοιταω να βαλω απο το pb1 , δεν βρισκω τη δικια μας.
εμένα δεν τα έχει φάει, δέν είναι η μαμά, είναι remus ψιλο-ελεύθερη. Την έχω ξαναγυαλίσει αλλά από το πλύσιμο στο πλυντήριο με ένα περίεργο καθαριστικό αγνώστου προελεύσεως και λειτουργικότητας ξαναθάμπωσε.
Αν θές εξάτμιση ο itom32 είχε βρεί φτηνή μαμά από cbr600 νομίζω και φοράει αυτήν.
Τέρμα ήσυχη...
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi