Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

freethan

@snipereps : Axxxxxx σταμάτα και με σκοτώνειςςςςςςςςς  :'( :'( :'(  :beerchug:

snipereps

 :hug: μην στεναχωριεσαι...  :P εξαλου εσυ εχεις το S αν δεν κανω λαθος ε? Η πρωτη αγαπη ομως... ειναι και παντοτινη. Καμια φορα και γω σκεφτομαι να την δωσω για να βρω κανα S παρω, αλλα δεν μου παει η καρδια. Οσο περναει ο καιρος γινετε ολο και πιο δικια μου και δενομαι. Μια δυο τρεις να κατσεις να την φροντησις... Τερμα, σ'εχει κανει δικο της, και ειναι πολυ ωραιο συναισθημα... Άϊ μας πηραν τα ζουμια  :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D
Παντως για το καινουριο το cb 1100 που λες σε αλλο ποστ μπορει και να την αποχωριζομουν αν μπορουσα να το παρω ;) ειδικα το cafe racer :o

ΠΑΝΕΑΣ

Ξεκινούσαμε για διακοπές...

ΠΑΝΕΑΣ

Διακοπές, Σκόπελος...

Το δικό μου, είναι δίχρωμο, μαύρο με γκρί. Έχω αλλάξει τις δισκόπλακες, έχουν μαύρα κέντρα τώρα όπως και τα πίσω αμορτισέρ, με μαύρα ελατήρια...

snipereps

Ωραιος... και απιστευτo φορτωμα!!! Μουλαρι το cb

ΠΑΝΕΑΣ

Το καλαθάκι, είναι λίγο τραβηγμένο πίσω λόγο του μαξιλαριού που έχει. Έχω αλλάξει φλασάκια πίσω, τα έβαλα στην βάση για το top case, για να πάνε και τα σαμάρια πιό πίσω και να υπάρχει χώρος για τα πόδια. Αν το φορτώσεις έτσι, κουνάει λίγο το τιμόνι αλλά διορθώνεται, αν βάλεις το tang bag και πάρει λίγο βάρος μπροστά....

jokey

Α γειά σου!!!!
Αυτό είναι φόρτωμα!!
Αυτός είναι ένας λόγος που ήθελα να αλλάξω μηχανή
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

Atanassio

Παράθεση από: jokey στις Μάρτιος 08, 2010, 09:54:49 ΠΜ
Α γειά σου!!!!
Αυτό είναι φόρτωμα!!
Αυτός είναι ένας λόγος που ήθελα να αλλάξω μηχανή


Ζητώ συγνώμη αλλά δεν μπορω να αντισταθώ και βάζω φωτογραφία από άσχετη μεν μοτοσικλέτα (bmw) αλλά αφιερωμένη στους φορτολάγνους του forum!!!  Χάρμα οφθαλμών!!!


ANESTIS

Παράθεση από: Atanassio στις Μάρτιος 09, 2010, 08:53:47 ΠΜ
Παράθεση από: jokey στις Μάρτιος 08, 2010, 09:54:49 ΠΜ
Α γειά σου!!!!
Αυτό είναι φόρτωμα!!
Αυτός είναι ένας λόγος που ήθελα να αλλάξω μηχανή


Ζητώ συγνώμη αλλά δεν μπορω να αντισταθώ και βάζω φωτογραφία από άσχετη μεν μοτοσικλέτα (bmw) αλλά αφιερωμένη στους φορτολάγνους του forum!!!  Χάρμα οφθαλμών!!!


ΠΩ ΠΩ ΜΑΓΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...... τι ειναι αυτο ρε??? ???
Οντος αυτο θα πει φορτωμα...... αν και απο οτι βλεπω επερνε κι αλλο πραμα απο πανω  :yoohoo: :beerchug:

point zero

Ρε πραμα που παιρνει το gsονι πανω ..... O0

Θες ενα τεταρτο να το πλαναρεις στην στροφη ...
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

ΠΑΝΕΑΣ

Εκτελούνται μεταφοραί...

χαχαχαχα!!!

snipereps

Ρε παιδια? θα στριψει αυτο ποτε?
Θα στριψει! θα βρουνε λιγο τα πραματα, σαν να κατεβαζεις γονατο θα ναι. Αραγε θα ξανασηκωθει? ή θα μεινει να κανει σβουρακια?  :yelrotflmao:

ANESTIS

Παράθεση από: snipereps στις Μάρτιος 09, 2010, 01:29:35 ΜΜ
Ρε παιδια? θα στριψει αυτο ποτε?
Θα στριψει! θα βρουνε λιγο τα πραματα, σαν να κατεβαζεις γονατο θα ναι. Αραγε θα ξανασηκωθει? ή θα μεινει να κανει σβουρακια?  :yelrotflmao:
:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
Παιζουμε το βρες τη σωστη απάντηση ??? ??? ???
Αν ναι διαλεγω το δευτερο  ;D

Enigma

Αντε ρε ο καλος ο καπετανιος εκει φαινεται !!
Στριβει παραδοξος μιας και αρχισει και σε προηδοποιει το μπροστηνο πως σκοπευει να κανει απεργια και δεν συνεχιζεις !!!
ρε πανεα ...τι να πω ....διδυμακια ειναι οι μηχανες μας (ηταν στην δικια μου περιπτωση) Εμενα φωραγε μωβ ελατηρια επειδη ειναι ποιο βιτσιοζικια χα χα αλλα ετσι ητανε και το πουλακι μου ...μαμα εξατμισουλα ΚΥΡΙΑ οχι σαν καποιες ξεκολες εδω μεσα που κανουν Θορυβο  :P :P :P :P

Τα χταποδια της εξατμισης εψω γραψει ποστ πως να τα κανεις να λαμπουν σαν καινουργια (δεν λεω κατι ...απλα αναφερομαι στο ποστ μου  ::) )και θα παρατηρησω κατι !
ΕΚΤΟΣ αν ΔΕΝ φαινεται στην φωτογραφια .......ΜΗΠΩΣ εχεις το ΜΟΝΑΔΙΚΟ cb Στην Ελλαδα (μην πως στον κοσμο) που δεν εχει γρατζουνια στο δεξι καπακι ???? Η εχει και εχει επιδιωρθοθει ?

Σε γενικες γραμμες οπωτε εχω δει cb στην δεξια πλευρα το χριτσ ..το εχει το καπακι του μοτερ ...το εχεται προσεξει ?
Συμπτωση η μπορει κατι να συμαινει για την μηχανη ?

desmond

ΠΑΝΑΓΙΑ MOY με το φόρτωμα!!!  :o :o :o :o :o
Νόμιζα πως μεταφορές κάνανε με τρίκυκλα, όχι με GS...

enigma κι εγώ δεν έχω γρατζουνιά, αλλά έχω καγκελάκι :P
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi