Kαλή όρεξη...και τα μυαλα στα καγκελα

Ξεκίνησε από itom32, Οκτωβρίου 10, 2010, 01:57:45 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Καλημερα,αφου παρελαβα τις μανετες που μου εστηλε ο dimitris και τον ευχαριστω και παλι,τις ισιωσα και ειπα να τις φρεσκαρω,τι κανει ο ανθρωπος Κυριακη μεσημερι για το CB του??
Βγαζει αυτο:

Kαι βαζει αυτο στους 160 βαθμους για κανα εικοσαλεπτο:

Y.Γ:Την παραπανω εργασια την εκανα,ενω το εταιρον ημισυ εληπε απο το σπιτι,αλλα για κακη μου τυχη με προλαβε λιγο πριν τελειωσει το ψησιμο.
     Το τι ακουσα....ενα θα πω,το επομενο πραμα που θα μπει στον φουρνο,θα ειναι το κεφαλι μου......δηλ.μοσχαροκεφαλη στο φουρνο. :goodboy:

klab

Χα,χα,χα Γιαννή οι 2 μας, θα πρέπει να ανοίξουμε εστιατόριο.
Μετά τις ζάντες αλά κρεμ αποκτήσαμε και μανέτες με σάλτσα βινεγκρέτ !!!

itom32

Ναι αλλα μεχρι τοτε η γυναικα μου λεει θα μου κανει το κεφαλι ά,λα πορτυγκαιζ.

dimitris

φοβερος.γεμιστα με γαρνιτουρα μανετα σε ενα cbεστιατοριο.παιδια ιδεες για τα επομενα πιατα και το εστιατοριο ανοιγει!! :yoohoo:

point zero

φανταζομαι την στιγμη που η γυναικα σου αντικρυσε της μανετες μεσα στον φουρνο  :yelrotflmao:
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

jokey

Είσαι απίστευτος!!
Έχουν πλάκα οι ανδρικές ιδέες ειδικά στην υλοποίηση! ;D
Κουράγιο γιατί οι γυναίκες δεν αστιεύονται με αυτά!
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

itom32

Παράθεση από: jokey στις Οκτωβρίου 12, 2010, 10:01:05 ΜΜ
Είσαι απίστευτος!!
Πιο απιστευτο ειναι αυτο που επαθα Πεμπτη απογευμα.Με το που παρκαρα και εβαλα λουκετα και κουκουλα,την κουκλα μου την επιασαν τα αθροιτικα της και ξαπλωσε φαρδια πλατια,απο την δεξια μερια.Καλα που ειχα τα μανιταρια και γλυτωσα τα χειροτερα.Αποτελεσμα στραβωσε ο δεξιος καθρεπτης,τον εφερα στα ισια του,γδαρθηκε το μανιταρι,και εσπασε μια απο τις τρεις βιδες που κρατανε το τελικο.Κι εγω ελεγα τι φταιει και αλλαξε ο ηχος της μηχανης,κι εγινε πιο βαβουριαρης.Αυτο μου εφαγε ολο το απογευμα της σημερον,γιατι επρεπε να ξετρυπησω την σπαζμενη βιδα,και να ξανακανω κολαουζο.Ενισχυσα και με αλουμινοταινια την φλαντζα που πιανει το τελικο,και ολα οκ.
Υ.Γ:Yπαρχει μια κουβεντα και για μενα και για την μηχανη μου "MIDLIFE CRISIS"

snipereps

Κοντεψα να το παθω και γω αυτο που λες. την ειχα αφησει με το τιμονι κλειδομενο απο τα δεξια και ως εκ τουτου ηταν πολυ ορθια. εοταν πηγα να την παρω εφτυχως ακουμπουσε το τιμονι στον διππλανο τοιχο και γλυτωσα τα χειροτερα.... φθηνα την βγαλαμε. Α το αλλο που επαθα τις προαλλες στην σαλινικη. την ειχα μερα μεσημερι παρκαρισμενη στο πεζοδρομιο εξω απο το πανεπηστημιο και ειχα παει στο νεο κτηριο της φιλοσοφικης να δω κατι παιδια. εκει που αραζαμε με ειδοποιει ο συναγερμος, Αρε τηλεειδοποιηση!!! μεγαλο πραμα., οτι οχι απλα καποιοσ καθετε και την χαλβαδιαζει αλλα οτι κουνηθηκε κιολλας!!! παταω μια τρεχαλα και βλεπω ενα τζανκι λιωμενο να στεκεται πανωτης με τα χερια  >:( Τι κανεις εκει ρ φιλε του λεω? Αντε παει στο διαολο αν την ξερασεις η αν την ριξεις.... Αν πεσει πανω σου τι να σε κανω εγω μετα? αρχισε εκει τα τι θες ρε φιλε και τα λοιπα ε και τελικα το 'μασε κι εφυγε....Τι να πεις??? Μαλλον θα την περασε για τα Π που εχουν οι παππουδες....

itom32

Θελω κι εγω συναγερμο με τηλε ειδοποιηση αλλα δεν εχω εμπιστοσινη στους αλεξιπτωτηστες που τους περνανε. :puke:

snipereps

Πλακα κανεις?
εγω μονος μου τον περασα εννοειται
σιγα μην αφηνα κανεναν απο ολους αυτους που σου ζηταν 50-100 ευρω και σου κανουν και ζημια, να μπλεξει με την κουκλαρα μου. Αν το σκεφτεσαι παρε σαν τον δικο μου και στον περναω εγω οταν κατεβω σαλονικη. και με ρανταρ με το που πλησιαζει ο αλλος και κοντοστεκεται σε ειδοποιει  ;) δες και τον δικο μου καμια φορα να δεις αν σαρεσει η λειτουργεια του και αποφασιζεις. υπαρχουν και πιο φθηνοι ομως με πολυ καλη ποιοτητα παλι.

itom32

Kαι παλι Κυριακη,αυτην την φορα εβαψα τους νικελ καθρεπτες μαυρους.
Σαν να εγινε λιγο πιο μοχθηρο σε συνδιασμο με τα μαυρα grip,τα μαυρα αντιβαρα και τις μαυρες μανετες.Σειρα εχουν οι μποτες του πιρουνιου χε,χε

desmond

Νομίζω με έψησες με τους καθρέφτες.
Τους έξυσες;
Με τί τους έβαψες τελικά;
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Τριψιμο με 800 και 1000 ειπα να τους βαλω και λιγη counterpain αλλα την κρατησα για να τριφτω εγω που πιατηκα να τριβω. :tongue2:
Καθαρισμα,περασμα ενα χερι πριμερ,το μαυρο σμαλτο,και τελος διαφανο βερνικι.Δεν τους εψησα διοτι τα καθρεπτακια εφαρμοζουν στο σωμα με μια λαστιχενια φλαντζα την οποια φοβηθηκα να την βγαλω γιατι θα κοβοταν ή θα καιγοταν.

snipereps

Αφού είναι γεννημένη για μαύρο καθρέφτη αυτή η μηχανή...μεγεία! Έδεσε άψογα

freethan

"Κακόοοοο" :] Του πάει πολύ