Πόσο μακριά έχετε πάει με το CB σας??

Ξεκίνησε από ΠΑΝΕΑΣ, Μάρτιος 11, 2010, 01:18:08 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

freethan

Ωραίες βόλτες  ;D
Καλωσόρισες κιόλας και καλή διαμονή!  :grouphug:

wasd

πριν μια εβδομαδα εγινε το πρωτο ταξιδακι!

Σπάτα(έδρα) μεχρι Ωρεους(Βορεια Ευβοια)

πολυ καλο σχολειο η διαδρομη και τη συνιστω!

TEOS CB SF

Λοιπόν ξαναανοιγω το θέμα ..... Από το 2002 που ειμαστε μαζί εχω ανεβοκατεβει 9 φορές Θεσσαλονίκη Αθήνα. . Έχω πάει από Αθήνα Ναύπλιο. Από Αθήνα Ιωάννινα Ζαγοροχώρια. Από Θεσσαλονίκη το πιο μακρινό ήταν ο γύρος της Πελοποννήσου 2400 χλμ σε 4 μέρες.  Από Θεσσαλονίκη στον Αρδα Έβρου 2000 χλμ εναλλακτικά με λίγη Εγνατία οδό. . Από Θεσσαλονίκη Έδεσσα Φλώρινα Καστοριά Ζαγοροχώρια Γρεβενά  (2ήμερο ) .Από Θεσσαλονίκη Ελασσόνα Τρίκαλα ʼρτα Λευκάδα Μεσολόγγι Ναύπακτος λίμνη Μόρνου Καρπενήσι Λάρισα Θεσσαλονίκη  (2ήμερο ) από Θεσσαλονίκη Γρεβενά και πέριξ. Από Θεσσαλονίκη Γρεβενά Σαμαρίνα βοβουσα Βέροια  (2ήμερο ) .. Και φυσικά στο παρελθόν πολλά καθημερινά χλμ. .. περάσαμε πολλές καλές στιγμές με την κυρία. .τα τελευταία χρόνια τα λέω μαζί της μόνο στα ταξιδάκια που πάω μια δύο φορές τον χρόνο. .. Και κάπως έτσι πέρασαν τα χρονάκια μαζί της περίπου 15 χρονια μαζί .... Δεν υπάρχει περίπτωση διαζυγίου ακόμη και εαν αγόραζα άλλη μηχανή ....

zi

εγω παλι τι να πω?????????
Αγοραστικε το 2005 τυχαια αλλα με μαγεψε.. Ελλαδα - Εξωτερικο...χαμογελα - γελια - κλαματα - πειραγματα μα πανω απο ολα καλη παρεα. Κ η κυρια μου εκει ακουραστη να με συντροφευει σε ολες τις εκφανσης της ζωη μου. Το καλο ειναι οτι χρειαστικα καποια στιγμη χρηματα κ ηταν ο ευκολος στοχος . Ευτυχως που δεν την εδωσα τοτε κ με συντροφευσαι σε μια ασχημη στιγμη της ζωης μου που πραγματικα εκεινο το οδοιπορικο θα μου μεινει αξεχαστο.
Το μονο που ευχομαι ειναι μας μας εχει ολους ο Θεος καλα να συναντιεμαστε κ να γελαμε οπως κανουμε παντα .

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ κ να κοιμομστε ολοι μαζι. Οχι παλι εγω αχυρωνα................... :P :P :P :P :P :P :P :P
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

TEOS CB SF

Γεια σου zi μετα το τεστ του τελευταίου ταξιδιού νομίζω ότι θα πάψει η απόσταση των 350 μέτρων που είχαμε βάλει από το σημείο που κοιμόμαστε για να μην σε ακούμε ... φέτος πραγματικά δεν ακουγόταν τίποτα ... Αλλά στην γαλακτοτροφουσα αντιλαλουσαν τα βουνά χα χαααα ... να σε γερός φίλε και να τα λέμε από κοντά έστω κ μια φορά τον χρόνο ... ;)

Ποντιος χρηστος

Στο τριεθνές Έβρο το ποιο μακρινό . Και πολλές φορές διποταμός Καβάλας . Ο κρεμάω ψηλά πολύ μακριά
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

zi

Portugal 2010.Μαγικη εικόνα. Κ βόρεια Ισπανία, Ανδρα, Βαρκελώνη κ από εκεί Ιταλία. Ίσως ένα από τα καλύτερα ταξίδια που έκανα.

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Παράθεση από: zi στις Απριλίου 10, 2019, 08:36:05 ΜΜ
Portugal 2010.Μαγικη εικόνα. Κ βόρεια Ισπανία, Ανδρα, Βαρκελώνη κ από εκεί Ιταλία. Ίσως ένα από τα καλύτερα ταξίδια που έκανα.

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κ όλο λέω να ανεβάσω το ταξίδι με τα βίντεο. Μωρέ λες?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Κάτσε να ξεκινήσω το μονταρισμα

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

TEOS CB SF

Παράθεση από: zi στις Αυγούστου 19, 2020, 11:10:28 ΠΜ
Κάτσε να ξεκινήσω το μονταρισμα

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιάννο μην βίαζε ρε ,,, πέρασε μόνο ένας χρόνος από τότε που ξεκίνησες ,,,, αλλά όπως λέει και ο λαός "το καλό το πράγμα αργεί "
ΧΑ χαααα

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


zi

Τι να κάνω ρε Θεοφιλε αφού δεν κάθομαι στον υπολογιστή πλέον γιατί παίζει όλο Ζουζουνελ


Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

Μην μου πειράζεται τον Zi . . . [Γιατί στην επόμενη σύναξη  , θα πιάσουμε τις άκρες και θα αντηλαλήσουν τα βουνά απο το ροχαλητό  ;  ;D]. Αλήθεια [για το αρχείο] με ντεσιμπελόμετρο τον έχετε μετρήσει ;  :o

itom32

Για το αρχειο,τα πρωτεια τα εχεις εσυ.Αν περνουσες κτεο θα σε έκοβαν...βαρας πανω απο 105,5 db στο δεκαμετρο.Αυτια.... >:D

Alex400

Αυτό ειναι άδικο . . . Εγώ δεν άκουσα τίποτα  ;D ;D ;D Αφού ρωτούσα και τον Νίκο που κοιμηθήκαμε μαζί  ,  αν ακουσε κάτι . . . Το βλέμα του ολα τα λεφτά  ;D ;D ;D

panosp25

Να μιλήσω εγώ που ξύπνησα στο κάτω διάζωμα η μπα?  :P :P :D :D 8) 8)