CB super four και αντιπροσωπεια ...

Ξεκίνησε από point zero, Ιουνίου 05, 2009, 06:43:26 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ammo77

Παράθεση από: mechmech στις Ιανουαρίου 26, 2010, 10:28:41 ΜΜ
Υπαρχει στο Ebay, εχω δει κατα καιρους. Δεν θα δυσκολευτεις.

Παιδια, η τρομπα φανταστειτε ειναι μια χαρα, αλλα εχει σπασει η βαση του καθρεπτη, οποτε πρεπει να αλλαξω τρομπα...

Πληρωνει η ασφαλεια, αλλα λογω παλαιοτητας της μηχανης, πρεπει να βαλω κι εγω αν παρω απο Σαρακακη. Γι αυτο ψαχνω μεταχειρισμενη (η καινουρια απο ebay να την πασαρω για μεταχειρο).

Γειά σου φίλε μου mechmech!
επιδή με προβλημάτισε το οτι δεν έβρησκες στο "ε βαυ" έκατσα και το έψαξα κι εγώ λίγο :scratchchin:
Πραγματικά το E-bay.gr ηταν εκτώς λειτουργίας "όπως το κράτος μας γενικός τώρα τελευταία" ;D ;D
Στο E-bay.com τώρα πάλι τίποτα!!! :scratchchin: :scratchchin: :scratchchin:
Ο Έλληνας όμως κορόιδο δεν πιάνεται!  :goodboy: Και ο Ιταλός ο πουσ.... επίσεις! αφού μελέτησα λίγο την διεύθυνση που μας έδωσε ο Zero είδα να αναγράφονται ιταλικά οι ονομασίες "pompa freno hornet nissin" άρα αν πάς στο E-bay.it και βάλεις στην αναζύτηση αφτα που προανέφερα θα σου βγάλει 1 αποτέλεσμα!!! :sun_smiley:

http://cgi.ebay.it/POMPA-FRENO-NISSIN-ANTERIORE-DOPPIO-DISCO-HONDA-HORNET_W0QQitemZ380194127894QQcmdZViewItemQQptZRicambi_e_Accessori_Moto?hash=item5885560016
Ελπίζω να το έκανα σωστά αυτό!

Μάλλον οι πουστα*&^^** οι Αμερικάνοι δεν θέλουν να προοθήσουν τους Ιταλούς...
Τώρα όμως που το σκέφτομαι θα αρχίσω να το ψάχνω ποιο συχνά μέσω Ιταλι γιατι κι αυτοί στις πατέντες είναι πρώτοι και είναι και στην Ε.Ε. οπότε δεν πρέπει να φοβόμαστε για κανένα απρόοπτο στο τελωνείο!!! Ή μηπως κάνω λάθος... :scratchchin: δεν ξέρω αν γνωρίζει κάποιος περι του θέματος άς με διορθώσει. :goodboy:
Καλές αγορές :popcorn:

lice13